XXX TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava!
Tüm Ürünlerde %30 İndirim Üye ol 1000 TL üstü siparişte ek 200 TL Kazan Kupon Kodu : UYE200 14 Gün içinde Koşulsuz İade 500 TL üstü Kargo Bedava Tüm Ürünlerde %30 İndirim Üye ol 1000 TL üstü siparişte ek 200 TL Kazan Kupon Kodu : UYE200 14 Gün içinde Koşulsuz İade 500 TL üstü Kargo Bedava Tüm Ürünlerde %30 İndirim Üye ol 1000 TL üstü siparişte ek 200 TL Kazan Kupon Kodu : UYE200 14 Gün içinde Koşulsuz İade 500 TL üstü Kargo Bedava Tüm Ürünlerde %30 İndirim Üye ol 1000 TL üstü siparişte ek 200 TL Kazan Kupon Kodu : UYE200 14 Gün içinde Koşulsuz İade 500 TL üstü Kargo Bedava

Alarga Serisi: Hakiki Süet Deri Erkek Loafer Ayakkabı

Tarih: 03.02.2024 20:41
Alarga Serisi: Hakiki Süet Deri Erkek Loafer Ayakkabı

NEDEN ALARGA SERİSİ?

 

Alarga serisi modellerinde 1. sınıf dana derisi kullanılarak kumaş hissiyatı veren süet deriye dönüştürülür.

Süet deri, yumuşak ve dokulu yapısıyla ayakkabılara şık bir görünüm kazandırırken aynı zamanda rahat bir hissiyat sunar.

 

 

Alarga serisi loafer'ların ayna (ön kısım) ve arka (topuk) kısmı tamamıyla el dikişi ile işlenmiştir. Bu özel el dikişi detayı, ayakkabıların şıklığını ve dayanıklılığını artırır.

Alarga serisi loafer modeli, slip-on (bağcıksız) olarak üretilmiştir. Bu özelliği sayesinde ayakkabıyı giyip çıkarmak daha kolay ve pratiktir. Slip-on tasarımı, bağcık kullanmadan ayakları rahatça ayakkabıya yerleştirmenizi sağlar.

Alarga serisi loafer'ların çapa tokası metal alaşımlıdır ve zaman içinde solma veya renk atması yapmaz.

İsmini gemicilik terimlerinden alan modeliniz, tamamı el işçiliği ile üretilen bir loafer tasarımdır. Bu özel model, sıcak yaz günlerinde konfor ve rahatlık arayan müşteriler için tasarlanmıştır.

Modelinizde standart saya ve taban birleşimi yerine özel bir işlem uygulanarak taban deriye geçmektedir. Bu özel işlem sayesinde taban deri ayakkabının tamamını sarmaktadır.

İç kısımda hava alan özel pedler ile konfor arttırılıp terleme minumum düzeye indirilmiştir.

Tabanda özel olarak ayarlanan baskı noktaları ile konfor ve rahatlık en yüksek düzeye çıkarılmıştır.

(Hiçbir ürünümüzde suni deri ve domuz derisi kullanılmamaktadır.)%100 DERİ %100 YERLİ 

İlgili Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...