XXX TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava!
Tüm Ürünlerde %30 İndirim Üye ol 1000 TL üstü siparişte ek 200 TL Kazan Kupon Kodu : UYE200 14 Gün içinde Koşulsuz İade 500 TL üstü Kargo Bedava Tüm Ürünlerde %30 İndirim Üye ol 1000 TL üstü siparişte ek 200 TL Kazan Kupon Kodu : UYE200 14 Gün içinde Koşulsuz İade 500 TL üstü Kargo Bedava Tüm Ürünlerde %30 İndirim Üye ol 1000 TL üstü siparişte ek 200 TL Kazan Kupon Kodu : UYE200 14 Gün içinde Koşulsuz İade 500 TL üstü Kargo Bedava Tüm Ürünlerde %30 İndirim Üye ol 1000 TL üstü siparişte ek 200 TL Kazan Kupon Kodu : UYE200 14 Gün içinde Koşulsuz İade 500 TL üstü Kargo Bedava

Artemis Serisi: Hakiki Süet Deri Erkek Loafer Ayakkabı

Tarih: 03.02.2024 21:51
Artemis Serisi: Hakiki Süet Deri Erkek Loafer Ayakkabı

NEDEN ARTEMİS SERİSİ?

Artemis modelinde 1. sınıf dana derisi kullanılarak kumaş hissiyatı veren süet deriye dönüştürülür.

Süet deri, yumuşak ve dokulu yapısıyla ayakkabılara şık bir görünüm ve dokunsal bir hissiyat katarken aynı zamanda konfor sağlar.

Artemis modelinde ön kısımda bulunan bağcık görsel amaçlıdır ve sabit kalacak şekilde düzenlenmiştir.

Bu bağcıklar, ayakkabının şık ve görsel bir görünüm kazanmasını sağlar. Ayakkabıyı çevreleyen bağcık aynı deriden üretilmiştir.

Artemis serisinde dayanıklılığını ve hafifliğini artırmak için tabanda kauçuk materyal kullanılmıştır. Kauçuk, ayakkabı tabanlarında sıklıkla tercih edilen bir malzemedir. Hem dayanıklı hem de esnek bir yapıya sahip olduğu için uzun süreli kullanıma dayanıklıdır.

Artemis serisinde tabanın ön kısmında dayanıklılığı en üst düzeye çıkarmak amacıyla alt kısımdan fora (dikiş) yapılmıştır. Bu özel dikiş işlemi, tabanın ön kısmını daha güçlü hale getirerek aşınma ve yıpranmaya karşı ek bir koruma sağlar.

Artemis serisi, gündelik rahatlıktan ödün vermeden klasik bir görünüm isteyenler için üretilmiştir. Bu seri, kullanıcılarına hem konforlu bir deneyim sunarken hem de şık bir tarz sağlar. 

 

 

 

 

Taban ve topuk klasik ayakkabının tanımını tamamlayacak şekilde dizayn edilmiştir

İç kısımda hava alan özel pedler ile konfor arttırılıp terleme minumum düzeye indirilmiştir.

 

 

 

 

(Hiçbir ürünümüzde suni deri ve domuz derisi kullanılmamaktadır.)%100 DERİ %100 YERLİ 

İlgili Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...