XXX TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava!
Tüm Ürünlerde %30 İndirim Üye ol 1000 TL üstü siparişte ek 200 TL Kazan Kupon Kodu : UYE200 14 Gün içinde Koşulsuz İade 500 TL üstü Kargo Bedava Tüm Ürünlerde %30 İndirim Üye ol 1000 TL üstü siparişte ek 200 TL Kazan Kupon Kodu : UYE200 14 Gün içinde Koşulsuz İade 500 TL üstü Kargo Bedava Tüm Ürünlerde %30 İndirim Üye ol 1000 TL üstü siparişte ek 200 TL Kazan Kupon Kodu : UYE200 14 Gün içinde Koşulsuz İade 500 TL üstü Kargo Bedava Tüm Ürünlerde %30 İndirim Üye ol 1000 TL üstü siparişte ek 200 TL Kazan Kupon Kodu : UYE200 14 Gün içinde Koşulsuz İade 500 TL üstü Kargo Bedava

EDESSA Serisi: Konfor ve Şıklığın Buluşma Noktası

Tarih: 07.02.2024 23:35
EDESSA Serisi: Konfor ve Şıklığın Buluşma Noktası

Edessa serisinde kullanılan dana derisi, özel baskı tekniği ile prüzlü bir yüzey elde edilerek dikkat çekici bir estetik sunar.

Ayakkabının ön kısmı ve topuk bölgesi, tamamen el dikişi ile titizlikle işlenmiştir, böylece ürünün dayanıklılığı artırılmıştır.

Ön parça kısmı, aynı kaliteli deriden üretilmiş olup, bağlantı noktalarında çift dikiş uygulanarak sağlamlığı desteklenmiştir.

Edessa Lacivert Hakiki Deri Deri Erkek Loafer Ayakkabı

İç kısmında da dış yüzeyindeki gibi hakiki deri kullanılarak, ayak konforu ve sağlamlığı ön planda tutulmuştur.

Bu loafer modeli, geleneksel taban yapısını tercih eden müşterilerimizin rahatlığını ve stilini ön plana çıkarmak için özel olarak tasarlanmıştır.

Ayakkabının alt kısmında kullanılan kauçuk malzeme, dayanıklılığı artırırken kaymayı önler ve suya karşı dirençlidir, bu da günlük kullanımda ekstra konfor sağlar.

Edessa Beyaz Hakiki Deri Deri Erkek Loafer Ayakkabı

İç kısmında yer alan hava alan özel pedler, terlemeyi minimum seviyeye indirirken, ayak konforunu maksimum seviyeye çıkarmak için tasarlanmıştır.

Ürünün tabanındaki özel baskı noktaları, ayak anatomisine uygun destek sağlayarak, konfor ve rahatlık hissini artırır.

(Hiçbir ürünümüzde suni deri ve domuz derisi kullanılmamaktadır.) %100 GERÇEK DERİ %100 YERLİ ÜRETİM.

Bu özellikleriyle Edessa Serisi, kalite ve konfor arayan müşterilerimiz için ideal bir seçenektir.

İlgili Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...