XXX TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava!
Tüm Ürünlerde %30 İndirim Üye ol 1000 TL üstü siparişte ek 200 TL Kazan Kupon Kodu : UYE200 14 Gün içinde Koşulsuz İade 500 TL üstü Kargo Bedava Tüm Ürünlerde %30 İndirim Üye ol 1000 TL üstü siparişte ek 200 TL Kazan Kupon Kodu : UYE200 14 Gün içinde Koşulsuz İade 500 TL üstü Kargo Bedava Tüm Ürünlerde %30 İndirim Üye ol 1000 TL üstü siparişte ek 200 TL Kazan Kupon Kodu : UYE200 14 Gün içinde Koşulsuz İade 500 TL üstü Kargo Bedava Tüm Ürünlerde %30 İndirim Üye ol 1000 TL üstü siparişte ek 200 TL Kazan Kupon Kodu : UYE200 14 Gün içinde Koşulsuz İade 500 TL üstü Kargo Bedava

Presto Serisi: Günün Her Anında Konfor ve Stil

Tarih: 11.02.2024 20:34
Presto Serisi: Günün Her Anında Konfor ve Stil

Presto serisi, gün boyu konfor ve şıklık arayan erkekler için özel olarak tasarlanmıştır. Üstün kaliteye sahip dana derisi, bu serinin temelini oluşturur. Her detayı özenle işlenmiş ve estetik bir görünüm kazandırılmıştır.

Presto Yeşil Hakiki Deri Günlük Erkek Ayakkabı

Presto ayakkabıları, iç ve dış kısımlarında kullanılan hakiki deri ile ayak sağlığınızı ön planda tutar. Görünen delikler, sadece estetik bir dokunuş değil, aynı zamanda iç astarla kapatılarak fonksiyonellik ve şıklık sunar.

Presto Lacivert Hakiki Deri Günlük Erkek Ayakkabı

Renk seçeneklerinde uygulanan özel finisaj işlemi, birleşim noktalarında hoş bir kontrast sağlar ve ayakkabıya benzersiz bir görünüm kazandırır.

Bağcık kısmında çift kat deri kullanımı, mukavemeti artırırken, klasik modellerde tercih edilen dayanıklı mumlu bağcıklar ise estetik ve fonksiyonelliği bir arada sunar.

Tabanın dayanıklılığı için kauçuk malzeme tercih edilmiştir. Kauçuk tabanlar, aşınmaya karşı dirençli olmalarının yanı sıra, kaymaya karşı da mükemmel bir tutuş sağlar.

Presto Lacivert Hakiki Deri Günlük Erkek Ayakkabı

Saya ve taban birleşimi, endüstriyel tip yapıştırıcılarla sağlanır ve mükemmel bir bütünlük oluşturur.

Presto serisi, iç kısmında bulunan özel hava alan pedler sayesinde konforu artırır ve terlemeyi minimum düzeye indirir.

Her ayrıntısı özenle düşünülmüş olan Presto serisi, %100 hakiki deri ve yerli üretimle, kalite ve şıklığı bir arada sunar.

(Hiçbir ürünümüzde suni deri ve domuz derisi kullanılmamaktadır.)

İlgili Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...