XXX TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava!
Tüm Ürünlerde %30 İndirim Üye ol 1000 TL üstü siparişte ek 200 TL Kazan Kupon Kodu : UYE200 14 Gün içinde Koşulsuz İade 500 TL üstü Kargo Bedava Tüm Ürünlerde %30 İndirim Üye ol 1000 TL üstü siparişte ek 200 TL Kazan Kupon Kodu : UYE200 14 Gün içinde Koşulsuz İade 500 TL üstü Kargo Bedava Tüm Ürünlerde %30 İndirim Üye ol 1000 TL üstü siparişte ek 200 TL Kazan Kupon Kodu : UYE200 14 Gün içinde Koşulsuz İade 500 TL üstü Kargo Bedava Tüm Ürünlerde %30 İndirim Üye ol 1000 TL üstü siparişte ek 200 TL Kazan Kupon Kodu : UYE200 14 Gün içinde Koşulsuz İade 500 TL üstü Kargo Bedava

Punta Serisi: Zarafet ve Dayanıklılığın Buluşması

Tarih: 11.02.2024 20:41
Punta Serisi: Zarafet ve Dayanıklılığın Buluşması

Punta serisinde, lüks ve dayanıklılığı bir araya getiren ekstra cilalanmış dana derisi kullanılmıştır. Bu özel işlem, ayakkabıya parlak ve pürüzsüz bir yüzey sağlarken aynı zamanda derinin dayanıklılığını artırır.

Punta Bordo Hakiki Deri Klasik Erkek Ayakkabı

Modelin özelliklerine bakıldığında, üstün kalitede 1. sınıf dana derisinin özenle işlenerek elde edildiği göze çarpar. Bu işlem sonucunda siyah olan modelde parlak düz siyah, bordo olan modelde ise siyah içinde koyu kırmızı bir tona bürünür.

Fiyonk kısmı aynı deriden yapılmış ve dayanıklılığı artırmak için çift dikiş işlemi uygulanmıştır. Ayna kısmı (ön kısım) ve ön fiyonk, tamamen el dikimi ile işlenir.

Punta serisi loafer'lar, loafer şıklığını en doğal haliyle (kösele) arayanlar için idealdir. Ürünün taban ve ökçe (tabanın arka kısmı) kısmında, dana derisine farklı işlemler uygulanarak kösele formuna getirilmiş deri kullanılmaktadır.

Ayakkabının iç kısmı, üst kısımda olduğu gibi deri ile kaplanmıştır. Ayrıca ökçe alt kısmına, düz zeminlerde kaymayı önlemek için kauçuk parça eklenmiştir.

Dikiş kısımlarında, siyah ve bordo renkler için kırmızı ip tercih edilmiştir. İç kısımda hava alan özel pedler ile konfor arttırılmış ve terleme minimum düzeye indirilmiştir.

(Hiçbir ürünümüzde suni deri ve domuz derisi kullanılmamaktadır.)

Tamamen yerli üretim olan ürünlerimiz, %100 hakiki deriden oluşur. Hem şıklığı hem de dayanıklılığıyla dikkat çeken Punta serisi, ayakkabı koleksiyonunuzun vazgeçilmez parçalarından biri olacak.

İlgili Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...