XXX TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava!
Tüm Ürünlerde %30 İndirim Üye ol 1000 TL üstü siparişte ek 200 TL Kazan Kupon Kodu : UYE200 14 Gün içinde Koşulsuz İade 500 TL üstü Kargo Bedava Tüm Ürünlerde %30 İndirim Üye ol 1000 TL üstü siparişte ek 200 TL Kazan Kupon Kodu : UYE200 14 Gün içinde Koşulsuz İade 500 TL üstü Kargo Bedava Tüm Ürünlerde %30 İndirim Üye ol 1000 TL üstü siparişte ek 200 TL Kazan Kupon Kodu : UYE200 14 Gün içinde Koşulsuz İade 500 TL üstü Kargo Bedava Tüm Ürünlerde %30 İndirim Üye ol 1000 TL üstü siparişte ek 200 TL Kazan Kupon Kodu : UYE200 14 Gün içinde Koşulsuz İade 500 TL üstü Kargo Bedava

Rubato Serisi: Gerçek Deriyle Adımlarınızı Şık Atın

Tarih: 11.02.2024 20:52
Rubato Serisi: Gerçek Deriyle Adımlarınızı Şık Atın

NEDEN RUBATO SERİSİ?

Rubato serisinde kullanılan dana derisi, klasik deri formunda özel işlemlere tabi tutularak ürüne en uygun hale getirilmiştir. Bu özel işlemler, derinin deformasyona uğramadan sağlam ve şık duruşunu korumasını sağlar.

Önde kullanılan kuşak aynı deriden üretilmiş ve dayanıklılığı arttırmak amacıyla çift dikiş işlemiyle desteklenmiştir. Bu özel işlem, ayakkabının uzun ömürlü ve dayanıklı olmasını sağlar.

Ayakkabının iç kısmında, üst kısımda olduğu gibi deri kullanılarak konfor ve dayanıklılık sağlanmıştır. Rubato serisi, klasik giyimde sadeliği seven ve talep eden müşterilerimiz için özel olarak üretilmiştir.

Ürünün taban ve ökçe (tabanın arka kısmı) kısmında, dana derisine farklı işlemler uygulanarak kösele formuna getirilmiş deri kullanılmaktadır. Bu tasarım, ayakkabının şıklığını ve benzersizliğini vurgular.

Ayakkabının iç kısmında hava alan özel pedler kullanılarak konfor arttırılmış ve terleme minimum düzeye indirilmiştir. Ökçe alt kısmında düz zeminlerde kaymayı önlemek amacıyla eklenen kauçuk parça, günlük kullanımda güvenli bir yürüyüş sağlar.

Dikiş kısımlarında siyah ip tercih edilmiş, bu detay ayakkabının şıklığını tamamlar. Rubato serisi ürünlerimizde hiçbir zaman suni deri veya domuz derisi kullanılmamaktadır. %100 gerçek deri ve %100 yerli üretim kalitesiyle güvenilir ve şık bir seçenek sunuyoruz.

İlgili Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...