XXX TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava!
Tüm Ürünlerde %30 İndirim Üye ol 1000 TL üstü siparişte ek 200 TL Kazan Kupon Kodu : UYE200 14 Gün içinde Koşulsuz İade 500 TL üstü Kargo Bedava Tüm Ürünlerde %30 İndirim Üye ol 1000 TL üstü siparişte ek 200 TL Kazan Kupon Kodu : UYE200 14 Gün içinde Koşulsuz İade 500 TL üstü Kargo Bedava Tüm Ürünlerde %30 İndirim Üye ol 1000 TL üstü siparişte ek 200 TL Kazan Kupon Kodu : UYE200 14 Gün içinde Koşulsuz İade 500 TL üstü Kargo Bedava Tüm Ürünlerde %30 İndirim Üye ol 1000 TL üstü siparişte ek 200 TL Kazan Kupon Kodu : UYE200 14 Gün içinde Koşulsuz İade 500 TL üstü Kargo Bedava

 

 • 38x40 cm
 • Kaliteli kumaşı ve güzel ile sizlere hem şık hem de rahatlık sağlayan bez çanta modeli.
 • Doğal Pamuk Kumaş
 • Sırt Asklı
 • Yıkanabilir.
 • Ütülenebilir.
 • Geri Dönüşüme Uygundur.
 • Hassas Yıkama Tavsiye Edilir ve Doğal Pamuk Kumaş Olduğu İçin İlk Yıkamada Çekme Yapabilir.
 • Kurutma Makinası Kullanmayınız.
 • Sırt bez çantası dediğimiz, baskısız büzgülü bez çanta rahatlığı ve fiyatı sebebiyle son dönemlerin en popüler vazgeçilmez çanta ürünüdür. Ağzı kapanabilen ve sırta takılabilen model olan bu çanta tekstil mühendisliği ürünüdür.

  %100 pamuk kumaştan üretilen bu ürün yıkanabilir, ve ütülenebilmektedir. Fakat modelin ağzı büzgülü olması sebebi ile ütülenmesinin pek bir önemi kalmamaktadır. İster elle taşıma isterseniz sırtınıza geçirebileceğiniz taşıma şekline uygundur. Kullanılan ip uzunluğu 100 cm iken, Düğümlemek ve bağlamak için gayet idealdir. En 35 cm genişliğinde yükseklik ise 40 cm dir.

  Kumaş tipi ham bez denilen boyasız ve naturel renk görünümdedir. Doğal dokuma kumaşlardan üretilen bu çanta modelleri dikimi ve tasarımı kulplu modellere nazaran biraz daha zahmetli olması sebebi ile genel olarak daha pahalıdır. Kullanılan iplerin polyester olduğunu, bunun sebebinin ise çantanın ağzını büzdüğünüzde ipin yuvasında kumaşa yapışmasını engellemek ve hızlı hareket edebilmesini sağlamak içindir.

  Naylon poşetlerin ücretli olması ve çevreye verdiği zararlar sebebi ile bez çanta kullanımında 2019 yılından sonra ciddi bir artışa sebep olmuştur. Firmaların promosyon amaçlıda kullanması bez torba kullanımın yaygınlaştırılmasında ivme kazandırmıştır.

   

  Kullanım Alanları :

  Kullanım alanları daha çok okullarda öğrenciler arasında, gündelik gezmelerde, ufak alışverişler ve marketlerde, plajlarda da yaygın kullanılmaktadır. Ticari olarak kullanım alanları ise genelde baskılı bez çanta modelleri tercih edilmektedir. İşleme, nakış, dijital baskı yapan bireysel yada butik kullanıcılar ise özelleştirmelerinde yine baskısız olan bu modeli kullanmaktadır.

  Yıkama Talimatları :

  Pamuklu olması sebebi ile çok yüksek derecelerde yıkamamaya özen gösterilmelidir.  30 derece genel olarak tavsiye edilen sıcaklıktır. Perakende alımlarda Shoecide logolu bez çantalar da marka etiketi ve yıkama talimatı bulunmaktadır.

  Özelleştirme ve Kişiselleştirme:

  İstediğiniz görseli basitçe uygulayabilmeniz için bir kaç yol vardır.

  • Sulu boya tekniği ile boyama ve özelleştirme
  • Guaj boya tekniği ile boyama ve özelleştirme
  • Hazır bir kumaş parçasını el ile dikme
  • El ile nakış örme (uzun zaman alması ve yetenek istemesi sebebi ile pek tercih edilmemektedir)
  • Dijital baskı, sıcak yapıştırma yöntemi ile ısınan kimyevi boyanın çanta üzerine yapıştırılması.

   

  Dikkat Edilmesi Gereken Bilgiler:

  Kumaş Kalitesi:

  Kumaşın hammaddesi, polyester var mı yok mu ? Var ise yüzde kaç polyester. Bu bilgi direkt fiyatı etkilemektedir. Ayrıca polyester seviyesi arttıkça çevreye vermiş olduğu zarar da artmaktadır.

  Dikiş Kalitesi :

  Dikim ne kadar iyi olursa kullanım ömrü ve sağlamlıkta o kadar iyi olacaktır. Dikimin iyi olabilmesi için bir çok faktör vardır. Bunlardan bazıları

  dikim yapan atölyesinin kullandığı ip türünden, kullanılan makineye, çalışan bireylerden, kumaş türüne, kesim şeklinden, dikim bant tipi ve üretim hızına gibi faktörler vardır.

  TESLİMAT
   
  Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

  Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
   
  Benzer Ürünler
  Bu ürünü inceleyen kullanıcılar bunlara da baktı
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?
  Yükleniyor...