XXX TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava!
Tüm Ürünlerde %30 İndirim Üye ol 1000 TL üstü siparişte ek 200 TL Kazan Kupon Kodu : UYE200 14 Gün içinde Koşulsuz İade 500 TL üstü Kargo Bedava Tüm Ürünlerde %30 İndirim Üye ol 1000 TL üstü siparişte ek 200 TL Kazan Kupon Kodu : UYE200 14 Gün içinde Koşulsuz İade 500 TL üstü Kargo Bedava Tüm Ürünlerde %30 İndirim Üye ol 1000 TL üstü siparişte ek 200 TL Kazan Kupon Kodu : UYE200 14 Gün içinde Koşulsuz İade 500 TL üstü Kargo Bedava Tüm Ürünlerde %30 İndirim Üye ol 1000 TL üstü siparişte ek 200 TL Kazan Kupon Kodu : UYE200 14 Gün içinde Koşulsuz İade 500 TL üstü Kargo Bedava

T-Racer Serisi: Ayaklarınızı Şımartmanın Vakti Geldi!

Tarih: 12.02.2024 22:25
T-Racer Serisi: Ayaklarınızı Şımartmanın Vakti Geldi!

T-Racer serisinde kullanılan birinci sınıf dana derisi, farklı boyama teknikleri ile mat renk formatına dönüştürülmektedir. Erkek hakiki deri ayakkabı seçenekleri arasında siyah, lacivert ve bordo renkler bulunmaktadır.

T-Racer Hakiki Deri Bordo Erkek Sneaker

Kullanılan bağcık kapsülleri, pirinç alaşımından yapılmış olup zamanla paslanmaz ve solmaz. Bağcıklar, yüksek kaliteli iplikten üretilmektedir ve yıkanabilir özelliktedir. Böylece bağcık rengi siz müşterilerimizin tercihine bırakılır.

T-Racer Hakiki Deri Lacivert Erkek Sneaker

Ayakkabının iç kısmında üst kısımda olduğu gibi deri kullanılmıştır. Her mevsim spor giymeyi tercih eden müşterilerimiz için üretilmiştir.

T-Racer serisi ayakkabıların tabanında da EVA malzemesi kullanılarak, hem dayanıklılık hem de hafiflik sağlanmıştır. EVA (etilen vinil asetat) malzemesi, ayakkabı tabanlarında kullanılan bir tür hafif, dayanıklı ve esnek köpüktür.

T-Racer Siyah Hakiki Deri Beyaz Taban Erkek Sneaker

Bu malzeme, yüksek kaliteli bir taban oluştururken aynı zamanda ayakkabının toplam ağırlığını da azaltır. Bu nedenle, ürünümüzün tabanı da EVA malzemesinden üretilerek hafif ve dayanıklı hale getirilmiştir.

Ayakkabının topuk yüksekliği 4cm, orta kısmı 3cm ve burun kısmı 2.5cm ölçülerindedir. Taban ve saya (taban harici üst kısım) birleşimi yüksek basınç ve kuvvetli sanayi tipi yapıştırıcılar ile sağlanmaktadır bu sebeple açılması mümkün değildir. Bu sayede ayakkabının dayanıklılığı artırılmış ve uzun süreli kullanımlarda yıpranması önlenmiştir.

Ürünün ayak bileği kısmı süngerle desteklenerek ekstra konfor sağlanmıştır. Bilek ve topuk üst kısımlarında kamuflaj baskılı gerçek deri kullanılmıştır. İç kısımda hava alabilen özel pedler kullanılarak konfor seviyesi arttırılmış ve terleme minimum düzeye indirilmiştir. (Hiçbir ürünümüzde suni deri ve domuz derisi kullanılmamaktadır.) %100 DERİ %100 YERLİ

İlgili Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...