XXX TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava!
Tüm Ürünlerde %30 İndirim Üye ol 1000 TL üstü siparişte ek 200 TL Kazan Kupon Kodu : UYE200 14 Gün içinde Koşulsuz İade 500 TL üstü Kargo Bedava Tüm Ürünlerde %30 İndirim Üye ol 1000 TL üstü siparişte ek 200 TL Kazan Kupon Kodu : UYE200 14 Gün içinde Koşulsuz İade 500 TL üstü Kargo Bedava Tüm Ürünlerde %30 İndirim Üye ol 1000 TL üstü siparişte ek 200 TL Kazan Kupon Kodu : UYE200 14 Gün içinde Koşulsuz İade 500 TL üstü Kargo Bedava Tüm Ürünlerde %30 İndirim Üye ol 1000 TL üstü siparişte ek 200 TL Kazan Kupon Kodu : UYE200 14 Gün içinde Koşulsuz İade 500 TL üstü Kargo Bedava

Tenor Serisi: Sadeliği ve Kaliteyi Buluşturuyor

Tarih: 12.02.2024 21:26
Tenor Serisi: Sadeliği ve Kaliteyi Buluşturuyor

İndirim, fırsat ve sınırlı stoklarla dolu Tenor Serisi, erkek hakiki deri ayakkabılarıyla moda dünyasına yeni bir soluk getiriyor. Siyah, lacivert ve kahverengi renk seçenekleriyle öne çıkan Tenor Serisi, trendlere uyum sağlayarak her zaman şıklığınızı tamamlıyor.

Tenor Siyah Hakiki Deri Klasik Erkek Ayakkabı

Kalite ve Konforun Buluşması:

Tenor serisinde hem düz hem süet olarak iki farklı deri tipi kullanılmıştır. Düz olan modelde 1.sınıf mukavemeti arttırmak için dana derisi tercih edilirken, süet modelinde ise 1.sınıf dana derisi işlenerek kumaş hissiyatı veren süet deriye dönüştürülür.

Tenor Lacivert Süet Hakiki Deri Klasik Erkek Ayakkabı

Dayanıklılık ve Şıklık:

Önde kullanılan kuşak aynı deriden üretilmiş ve dayanıklılığı arttırmak amacıyla çift dikiş işlemi uygulanmıştır. Klasik giyimde sadeliği seven ve talep eden müşterilerimiz için özel olarak tasarlandı.

Rahatlık ve Estetik:

Ayakkabının iç kısmında üst kısımda olduğu gibi deri kullanılmıştır. Sadeliği tamamlamak adına tabanda ince fakat dayanıklı bir materyal olan kauçuk malzeme tercih edilmiştir. İç kısımda hava alan özel pedler ile konfor arttırılıp terleme minimum düzeye indirilmiştir.

Kaliteden Ödün Vermeden:

Hiçbir ürünümüzde suni deri ve domuz derisi kullanılmamaktadır. Tenor Serisi %100 yerli ve %100 gerçek deri ile üretilmiştir.

Son Söz:

Tenor Serisi, indirimler, yeni koleksiyonlar ve özel kampanyalarla dolu avantajlarıyla sizleri bekliyor. Stoklar tükenmeden siz de Tenor Serisi'nin kalitesini ve şıklığını keşfedin! Üstelik ücretsiz kargo fırsatını kaçırmayın!

İlgili Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...