XXX TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava!
Tüm Ürünlerde %30 İndirim Üye ol 1000 TL üstü siparişte ek 200 TL Kazan Kupon Kodu : UYE200 14 Gün içinde Koşulsuz İade 500 TL üstü Kargo Bedava Tüm Ürünlerde %30 İndirim Üye ol 1000 TL üstü siparişte ek 200 TL Kazan Kupon Kodu : UYE200 14 Gün içinde Koşulsuz İade 500 TL üstü Kargo Bedava Tüm Ürünlerde %30 İndirim Üye ol 1000 TL üstü siparişte ek 200 TL Kazan Kupon Kodu : UYE200 14 Gün içinde Koşulsuz İade 500 TL üstü Kargo Bedava Tüm Ürünlerde %30 İndirim Üye ol 1000 TL üstü siparişte ek 200 TL Kazan Kupon Kodu : UYE200 14 Gün içinde Koşulsuz İade 500 TL üstü Kargo Bedava

Strada Serisi: Kalite ve Konforun Buluştuğu Adres

Tarih: 12.02.2024 20:03
Strada Serisi: Kalite ve Konforun Buluştuğu Adres

Strada serisinde, özel işlemlerden geçirilerek yumuşatılmış dana derisi kullanılmaktadır. İndirim, fırsat ve sınırlı stoklarla öne çıkan bu koleksiyon, moda trendlerini yakalamanızı sağlar. Yeni koleksiyonumuzda yer alan en çok satan ürünlerimiz arasında erkek hakiki deri ayakkabılar, özellikle siyah ve beyaz renk seçenekleriyle dikkat çekmektedir.

Strada Siyah Rugan-Siyah Taban Hakiki Deri Erkek Spor Sneaker

Kullanılan bağcık kapsülleri prinç alaşımlıdır ve zamanla paslanmaz veya solmaz. Bağcıklar yüksek kaliteli ipliklerden üretilmektedir ve yıkanabilir özelliktedir. Yan kısımlardaki hava çıkışları sayesinde özellikle yaz aylarında ayaklarınızın serin kalması sağlanır. Ayakkabının iç kısmında da üst kısımda olduğu gibi deri kullanılmıştır. Her mevsim spor giymeyi tercih eden müşterilerimiz için üretilmiştir.

Strada Taba Hakiki Deri Erkek Spor (Sneaker) Ayakkabı

Strada serisi ayakkabıların tabanında da EVA malzemesi kullanılarak, hem dayanıklılık hem de hafiflik sağlanmıştır. EVA (etilen vinil asetat) malzemesi, ayakkabı tabanlarında kullanılan bir tür hafif, dayanıklı ve esnek köpüktür. Bu malzeme, ayakkabılarda rahatlık ve destek sağlamak için yaygın olarak kullanılır. Ürünümüzün tabanı da EVA malzemesinden üretilerek hafif ve dayanıklı hale getirilmiştir. Tabanın yüksekliği topuk kısmında 4.5cm, orta kısımda 3.5cm ve burun kısmında 3.0cm ölçülerindedir. Ürünün ayak bileği kısmı süngerle desteklenerek ekstra konfor sağlanmıştır. Dayanıklılığı en üst seviyeye çıkarmak amacı ile taban ve saya(Deri) birleşim noktaları çevresel olarak dayanıklı saraç ipleri ile yan kısımdan fora(Dikiş) yapılmıştır. İç kısımda hava alabilen özel pedler kullanılarak konfor seviyesi artırılmış ve terleme minimum seviyeye indirilmiştir.

Strada Lacivert Hakiki Deri Erkek Spor (Sneaker) Ayakkabı

Ürünlerimizde hiçbir zaman suni deri veya domuz derisi kullanılmamaktadır. Tamamı %100 yerli ve %100 deri üretimlerimizle sizlere kaliteli ve güvenilir bir deneyim sunuyoruz. Ayrıca, ücretsiz kargo, kampanya ve hediyelerle dolu avantajlarımızı kaçırmadan alışveriş yapabilirsiniz. Stoklar tükenmeden, trendleri yakalayın!

Strada Beyaz Hakiki Deri Erkek Spor (Sneaker) Ayakkabı

İlgili Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...