XXX TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava!
Tüm Ürünlerde %30 İndirim Üye ol 1000 TL üstü siparişte ek 200 TL Kazan Kupon Kodu : UYE200 14 Gün içinde Koşulsuz İade 500 TL üstü Kargo Bedava Tüm Ürünlerde %30 İndirim Üye ol 1000 TL üstü siparişte ek 200 TL Kazan Kupon Kodu : UYE200 14 Gün içinde Koşulsuz İade 500 TL üstü Kargo Bedava Tüm Ürünlerde %30 İndirim Üye ol 1000 TL üstü siparişte ek 200 TL Kazan Kupon Kodu : UYE200 14 Gün içinde Koşulsuz İade 500 TL üstü Kargo Bedava Tüm Ürünlerde %30 İndirim Üye ol 1000 TL üstü siparişte ek 200 TL Kazan Kupon Kodu : UYE200 14 Gün içinde Koşulsuz İade 500 TL üstü Kargo Bedava

Vstorm Serisi ile Kaçırılmayacak Fırsatlar!!

Tarih: 12.02.2024 23:48
Vstorm Serisi ile Kaçırılmayacak Fırsatlar!!

Neden Vstorm Serisi?

Vstorm serisinde dana derisine silikon kabartma tekniği uygulanmıştır. Bu özel işlem, deriye kabartma dokusu kazandırarak ekstra sağlamlık sağlar.

Uygulanan işlem sayesinde deriye kabartma ve ekstra sağlamlık kazandırılmıştır. Kapsül kullanılmadığı için bağcık kısmına mukavemeti arttırmak için çift kat deri uygulanmıştır.

Vstrom Lacivert Hakiki Deri Erkek Spor (Sneaker) Ayakkabı

Bağcıklar yüksek kalitede iplikten üretilmiş olup yıkanabilir özelliktedir. Ayakkabının iç kısmında üst kısımda olduğu gibi deri kullanılmıştır.

4 mevsim gösterişli spor ayakkabı giymek isteyen müşterilerimiz için üretilmiştir.

Tabanda kauçuk materyal kullanılmıştır. Kauçuk tabanlar, aşınmaya karşı dirençli olduklarından ve kaymaya karşı iyi bir tutuş sağladıklarından, ayakkabıların ömrünü uzatırken, güvenliği de arttırır.

Gösterişli modellerin vazgeçilmezi olan yüksek taban, bu ayakkabıda da kullanılmıştır. Topuk boyu 4 cm dir.

Taban ve saya (taban harici üst kısım) birleşimi yüksek basınç ve kuvvetli sanayi tipi yapıştırıcılar ile sağlanmaktadır bu sebeple açılması mümkün değildir.

İç kısımda havalandırma sağlayan özel pedler sayesinde konfor arttırılmış ve terleme minimum düzeye indirilmiştir.

(Hiçbir ürünümüzde suni deri ve domuz derisi kullanılmamaktadır.) %100 DERİ %100 YERLİ

Bu eşsiz özelliklere sahip Vstorm Serisi'ni kaçırmayın! İndirim, fırsat ve ücretsiz kargo avantajlarıyla hemen sahip olun. Sınırlı stoklarla, trend tasarımlarla buluşun!

İlgili Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...