XXX TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava!
Tüm Ürünlerde %30 İndirim Üye ol 1000 TL üstü siparişte ek 200 TL Kazan Kupon Kodu : UYE200 14 Gün içinde Koşulsuz İade 500 TL üstü Kargo Bedava Tüm Ürünlerde %30 İndirim Üye ol 1000 TL üstü siparişte ek 200 TL Kazan Kupon Kodu : UYE200 14 Gün içinde Koşulsuz İade 500 TL üstü Kargo Bedava Tüm Ürünlerde %30 İndirim Üye ol 1000 TL üstü siparişte ek 200 TL Kazan Kupon Kodu : UYE200 14 Gün içinde Koşulsuz İade 500 TL üstü Kargo Bedava Tüm Ürünlerde %30 İndirim Üye ol 1000 TL üstü siparişte ek 200 TL Kazan Kupon Kodu : UYE200 14 Gün içinde Koşulsuz İade 500 TL üstü Kargo Bedava

Vulcan Serisi: Eşsiz Tarz ve Konforun Buluşması

Tarih: 12.02.2024 23:58
Vulcan Serisi: Eşsiz Tarz ve Konforun Buluşması

Vulcan serisinde, deriye kanallı bir görünüm kazandırmak için baskı tekniği kullanılmıştır. İndirim, fırsat ve sınırlı stok avantajlarıyla sunulan bu koleksiyon, erkek hakiki deri sneaker arayışında olanları bekliyor.
Vulcan Beyaz Hakiki Deri Erkek Spor (Sneaker) Ayakkabı

Kapsül kullanılmadığı için bağcık kısmındaki mukavemeti arttırmak için çift kat deri uygulanmıştır. Bağcıklar, tarzı desteklemek amacıyla genelde klasik modellerde kullanılan dayanıklı mumlu bağcıklardan tercih edilmiştir. Siyah, lacivert, taba ve beyaz renk seçenekleriyle Vulcan serisi, trendlerle buluşuyor.

Ayakkabının iç kısmında üst kısımda olduğu gibi deri kullanılmıştır. Bu özel ürün, yeni koleksiyonla birlikte sunulan avantajlarla sizleri bekliyor.

Spor giyimdeki trendleri takip eden ve talep eden müşterilerimiz için özel olarak üretildi. Vulcan serisi ayakkabıların tabanında da EVA malzemesi kullanılarak, hem dayanıklılık hem de hafiflik sağlanmıştır. EVA (etilen vinil asetat) malzemesi, ayakkabı tabanlarında kullanılan bir tür hafif, dayanıklı ve esnek köpüktür. Bu malzeme, ayakkabılarda rahatlık ve destek sağlamak için yaygın olarak kullanılır.

Bu nedenle, ürünümüzün tabanı da EVA malzemesinden üretilerek hafif ve dayanıklı hale getirilmiştir. Taban çift renk olarak dizayn edilmiştir. Taban yüksekliği ortalamada 3.5 cm dir. Tabanın yan kısımlarına, ayakkabıyı çevreleyecek şekilde dayanıklı iplerle (saya) dikiş atılarak, ayakkabı daha uzun ömürlü ve dayanıklı hale getirilmiştir.

Ürünün ayak bileği kısmı, süngerle desteklenerek ekstra konfor sağlanmıştır. Bilek ve topuk kısmında deri içinde deformasyonu engellemek ve konfor sağlamak amacıyla yumuşak pedler kullanılmıştır. İç kısımda hava alan özel pedler kullanılarak konfor arttırılmış ve terleme minimum düzeye indirilmiştir.

(Hiçbir ürünümüzde suni deri ve domuz derisi kullanılmamaktadır.) %100 DERİ %100 YERLİ

Bu nedenle, stoklar tükenmeden bu eşsiz ürünlerimizi keşfedin ve ücretsiz kargo fırsatını kaçırmayın. Kampanyalarla dolu bu dönemde, hediye ve indirimlerle dolu bir alışveriş deneyimi için Vulcan serisine göz atmayı unutmayın!

İlgili Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...